logo            Strona główna | Polityka prywatności | Regulamin

Aplikacja tuTankuj to aplikacja tworzona przez kierowców dla kierowców. Gromadzi informacje o aktualnych cenach paliw i usługach dodatkowych oferowanych przy okazji tankowania na stacjach paliw znajdujących się na terenie Polski.

Aplikacji tuTankuj wykorzystuje aktualną lokalizację GPS urządzenia, aby zaoferować informacje o cenach paliw na stacjach znajdujących się najbliżej użytkownika. Możliwość aktualizacji cen paliw podczas tankowania, wymaga założenia konta użytkownika bezpośrednio w aplikacji tuTankuj zainstalowananej na smartfonie kierowcy. 

Użytkownik może wykorzystać istniejące konto Google do logowania się w aplikacji lub utworzyć nowego użytkownika bezpośrednio w aplikacji tuTankuj. Poza danymi służącymi do zalogowania się, użytkownik ma możliwość wyboru rodzaju paliwa oraz województwa, w którym najczęściej tankuje pojazd. Dane zapisywane są na koncie użytkownika w aplikacji tuTankuj.

Jeśli użytkownik nie jest zainteresowany dalszym korzystaniem z aplikacji może - poprzez wypełnienie poniższego formularza - poprosić operatora usunięcie konta użytkownika w Aplikacji tuTankuj. Dane logowania oraz wskazane przez użytkownika preferencje dotyczące rodzaju paliwa, zostaną usunięte z bazy danych aplikacji, a dalsze logowanie i aktualizacja cen nie będzie dalej możliwa. 

 

Formularz kontaktowy aplikacji tuTankuj

Podaj nazwę użytkownika oraz adres e-mail zarejestrowany w aplikacji mobilnej, jeśli chcesz dezaktywować/usunąć konto w tuTankuj.

Na wskazany adres e-mail wyślemy potwierdzenie usunięcia danych konta w aplikacji tuTankuj.


Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

  • Administratorem danych osobowych jest Information Market S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-613), przy ul. Stacyjnej 1/51.
  • Inspektorem ochrony danych w Information Market S.A. jest Magdalena Robak (71 787 69 69, iod @ informationmarket.pl).
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie: art. 6 pkt 1b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych w zakresie dotyczącym działania wskazanego w formularzu kontaktowym.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane ani do państwa trzeciego, ani do organizacji międzynarodowej.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez administratora w okresie 12 miesięcy od realizacji zlecenia wskazanego w formularzu.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uzyskania potwierdzenia usunięcia konta użytkownika aplikacji tuTankuj.

Partner merytoryczny

pobierz z Google Play

Monitoruj stacje w okolicy za pomocą tuTankuj

Napisali o nas
tuTankuj to przemyślana aplikacja, która ma szanse odnieść sukces. Oferuje najbardziej przydatne funkcje w przejrzystej formie. Wraz z rosnącą liczbą użytkowników wzrastała będzie również aktualność i dokładność prezentowanych danych.